GÜNDEM

El Yapımı Cüzdanlar Türkiye’nin Her Yerine

El Yapımı Cüzdanlar Türkiye’nin Her Yerine.

Karaman’da amatör olarak başladığı el yapımı deri işçiliği ürünleri çeşitlendirerek, Türkiye’nin dört bir yerine göndermeye başladı.

Tamamen el işçiliği ile özel deri ürünler üreten Muzaffer Şişik, yaptığı işçilik ile büyük beğeni topladı. Cüzdandan kemere, kordondan tütün kabına kadar birçok kolda kendi ürettiği tamamen el işçiliği özel deriden üretilen ürünler büyük beğeni topladı. Türkiye’nin dört bir yerinden sipariş aldığını belirten Şişik, zaman içerisinde üretimini daha profesyonel imkanlar ile artırmayı hedeflediğini belirtti.

İlimizde bir ilk olan el saraç işçiliği ile gerçek deriden cüzdan, saat kordonu, Ipad ve telefon kılıfları üretimi yapan MŞ CÜZDAN KORDON Muzaffer Şişik, yaptığımız görüşmede, Karaman’da özel bir gıda kuruluşundan emekli olduktan sonra, kendine evinde bir atölye kurarak, el dikişi, el işçiliği olarak gerçek deriden kendi model cüzdanlar, saat kordonları, Ipad, telefon kılıfları ürettiğini söyledi. Herkesin hayal ettiği cüzdanı yapmaya aday olduğunu, hayalinizi anlatın yapalım sözüyle de iddialı olduğunu dile getirdi.

Özellikle instagram üzerinden MŞ CUZDAN olarak faaliyet gösterdiğini, tüm cüzdan saat kordon ve el üretimlerinin çeşitlerini bu sayfada görebileceklerini ifade etti.

MŞ cüzdan sahibi Muzaffer Şişik yaptığı açıklamada, Karaman dışından özellikle İstanbul, Antalya, Ankara, Adana , Kırıkkale  Gazi Antep gibi illere daha çok talep gördüğünü belirtti. Dana,koyun, kuzu, ve keçi derisinden tümü elde kesilen parçalar, tamamen el saraç işçiliği ve mumlu iplik ile dikilmiştir. Metal çıtçıt kapama ve rivetlerle kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı arttırılmıştır. El işçiliğinin tabiatına ve kullanılan derinin benzersiz doğasına bağlı olarak her bir ürün standart olmanın aksine kendine özgüdür dedi.

muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik muzaffer şişik

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı

Adblock Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi destekleyin...