GÜNDEM

Nusret’te şov yaparken müşterileri yaktılar

Nusret’te şov yaparken müşterileri yaktılar

Etiler’de bulunan ünlü et lokantası Nusret’te yapılan alev şov faciayla sonuçlanıyordu. Alevlerin aniden parlamasıyla eşiyle birlikte restoranda bulunan Çek uyruklu kadın turistin kıyafetleri tutuştu. Herkesin gözü önünde alevlerin içinde kalan ve vücudunda ağır yanıklar oluşan kadın, hastaneye kaldırıldı. Olayda 3 turist ve 2 çalışanın da çeşitli yerlerinde yanıklar oluştu

Olay dün saat 21.30 sıralarında yaşandı. Görgü tanıklarının anlatımlarına göre şöyle gelişti; Restoranın bar kısmındaki masa üzerinde iki çalışan alev şova başladı. Ancak masanın üzerindeki alevler bir anda etrafa sıçradı. Bu sırada bir çalışan, elindeki bidondan alevlerin üzerine bir sıvı döktü. Alevler daha da büyüdü.

ÇEK KADIN TURİST AĞIR YARALANDI

Alevler bar kısmında eşi Viktor Hajicek ile birlikte bulunan Çek Cumhuriyeti vatandaşı kadın turist Krisryna Tresnakova’nın kıyafetini tutuşturdu. Bir anda alevler içinde kalan genç kadına eşi ve çevredekiler müdahale etti. Ancak turist kadının vücudunda yanıklar oluştu. Ağır yaralanan kadın, ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

3 TURİST HAFİF YARALANDI

Olayda Tresnakova’nın Hong Kong merkezli bir şirkette CEO olan eşi Viktor Hajıcek ve eşiyle birlikte balayı için İstanbul‘da olan İngiliz bankacı Alexandros Severıs ve Umman vatandaşı Mohammed Khamıs Salim de çeşitli yerlerinden yandı.

[Haber görseli]
Nusret’te dehşet şov: Turistler yandı İstanbul Etiler’de bulunan Nusr-et lokantasında yapılan alev şov faciaya dönüştü. Olayda iki restoran çalışanı ile 4 turist yaralandı. Sevgilisi ile birlikte yanan turistlerden birisinin Çinli teknoloji markası Xiaomi’nin mağazaları olan Mi Store’un Çekya’daki kurucusu ünlü iş adamı Viktor Hajıcek olduğu ortaya çıktı. Viktor Hajıcek “Kabus gibi bir gece yaşadık.” dedi.
ŞİKAYETÇİ OLDULAR

3 yaralı da Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.  Tedavilerinin ardından taburcu edilen 3 turist polise verdikleri ifadelerinde restoran sahibi  ve çalışanlarından şikayetçi oldu.

2 ÇALIŞAN DA YANDI

Alev şovu yapmak isterken faciaya neden olan bar sorumlusu Serdal C. ve bar çalışanı Mehmet Yasin Ü.’nün de vücutlarında yanıklar oluştu. Şüpheli olarak ifadeleri alınan 2 çalışanın hastanede tedaviye alındığı ve sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Nusret’te dehşet şov: Turistler yandı

İstanbul Etiler’de bulunan Nusr-et lokantasında yapılan alev şov faciaya dönüştü. Olayda iki restoran çalışanı ile 4 turist yaralandı. Sevgilisi ile birlikte yanan turistlerden birisinin Çinli teknoloji markası Xiaomi’nin mağazaları olan Mi Store’un Çekya’daki kurucusu ünlü iş adamı Viktor Hajıcek olduğu ortaya çıktı. Viktor Hajıcek “Kabus gibi bir gece yaşadık.” dedi.

 

Kaynak : Cumhuriyet

 

www.argemental.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün